Hírek
2012. November 23. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
A hétvégén helyenként 10 fok is lehet, de napsütés helyett továbbra is borús idő várható
A hétvégén több helyen is 10 fok körül alakulnak a maximumok, de napsütés helyett továbbra is jellemzően borult lesz az ég, folytatódik a párás, ködös idő - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Mint kifejtették: pénteken a reggeli óráktól kezdve elszórtan - a legnagyobb eséllyel a középső területeken - számíthatunk esőre, záporra, de jelentős mennyiségű csapadék sehol sem várható. Keleten, északkeleten, esetleg északnyugaton itt-ott tartósabban megmaradhat a köd. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 0 és plusz 6 Celsius-fok között valószínű. A maximumok többnyire 8 és 11 fok között alakulnak, de az Északi-középhegység térségében ennél néhány fokkal hidegebb lesz.
Szombaton és vasárnap is nagyrészt borult, párás idő várható, helyenként szitálásra is számítani lehet. A legalacsonyabb hőmérséklet mindkét napon 2 és 7 fok között valószínű. A csúcshőmérséklet szombaton 4-9 fok között várható, de vasárnap néhol akár 10 fokot is mérhetnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

