Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2012. Január 31. 13:51, kedd | Belföld
Forrás: Stop.hu

Anti-Valentin napra készül a Zanzibar

Anti-Valentin napra készül a Zanzibar

A Zanzibar együttes ezúttal egy különleges unplugged koncerttel készül.

A népszerű csapatot olyan felállásban láthatjuk, amiben eddig még soha. Rita (ének), Miki (basszusgitár) és Doni (dob) mellett vendég előadóművészek is fellépnek Jülek Tamás, szólógitáros és Nagy Zsolt, billentyűs személyében. A billentyűs bevonásával egy kicsit felfrissítik a jól ismert Zanzibar slágereket, amelyek így még dinamikusabbak és bulisabbak lesznek.

Terecskei Rita, a banda raszta énekesnője egyértelműen elutasította, hogy egy, a mi kultúránkba beleerőltetett ünnep apropóján hirdessék meg az eseményt. A koncert így végül elnyerte az Anti-Valentin napi elnevezést, mellyel az együttes egy kicsit borsot tör az ünnepeket szemtelenül kihasználó kereskedők orra alá.

Ettől függetlenül február 11-én, szombaton mindenkit - szerelmeseket, barátokat, családosokat és magányos farkasokat... - szeretettel várnak a budapesti Backstage Pub-ba.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: