Hírek
2021. Augusztus 07. 12:43, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Busszal ütközött egy személyautó Gyálon, öten megsérültek
Autóbusszal ütközött egy személygépkocsi szombat reggel Gyálon, a balesetben a járművezetők és a menetrend szerint közlekedő járat három utasa könnyebben megsérült
- közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Hadházi Kornél elmondta: a baleset következtében a busz egy gyáli lakóház kerítésének ütközött.
A katasztrófavédelem arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a műszaki mentés céljából a fővárosi hivatásos és a gyáli önkéntes tűzoltók vonultak ki a helyszínre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia
2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld
Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült
Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál

