Hírek
2011. December 31. 15:20, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Francia diadal a kínaiak felett
A franciák legyőzték a kínaiakat a szombati nyitányon a hagyományos tenisz Hopman Kupán, a sportág nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.
Az első mérkőzésen Li Na, a francia nyílt bajnokság idei győztese – az első ázsiai teniszező, aki GS-viadalt tudott nyerni egyesben – felülmúlta Marion Bartolit, a férfi egyes és a vegyes páros viszont francia sikert hozott.
Eredmény, B csoport:
Franciaország–Kína 2-1
Marion Bartoli–Li Na 6:2, 2:6, 4:6
Richard Gasquet–Vu Ti (Wu Di) 6:1, 6:3
Marion Bartoli, Richard Gasquet–Li Na, Vu Ti 6:1, 6:1
A B csoportban még a spanyolok és az ausztrálok szerepelnek, az A-ban pedig a csehek, az amerikaiak, a dánok és a bolgárok. A torna jövő szombatig tart, a döntőbe a két csoportgyőztes kerül.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 13:00, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlai újabb szabadrúgásgólt lőtt, de pontokat vesztett a Liverpool
2026. Március 16. 10:00, hétfő | Sport
Kínai Nagydíj - Újabb kettős Mercedes-siker, Antonelli nyert Sanghajban
Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amely az ausztráliai idénynyitóhoz hasonlóan kettős Mercedes-sikerrel zárult.
2026. Március 14. 08:14, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Nem bírt a Győr az MTK-val
A Győr saját stadionjában gól nélküli döntetlent játszott pénteken az MTK-val a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójában.
2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán
A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.

