Hírek
2013. Augusztus 03. 12:32, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Három órát kell várni a kilépésre Röszkénél
A szabadságukra hazautazó, Nyugat-Európában dolgozó vendégmunkások miatt jelentős, háromórás várakozás alakult ki a röszkei határátkelőhely kilépőoldalán szombat reggel.
Jászai Linda elmondta: a rendőrség az M5-ös autópályáról Tompa felé tereli a forgalmat.Szintén intenzív a forgalom az ásotthalmi átkelőnél, itt a kilépő és belépő autósoknak egyaránt egy-egy órát kell várakozniuk - tudatta a főhadnagy.
A torlódás elkerüléséért és a gyorsabb átlépésért célszerű a tiszaszigeti határátkelőhelyet igénybe venni, amely 7 és 19 óra között tart nyitva. A szóvivő azt tanácsolta az autósoknak, hogy indulás előtt tájékozódjanak az aktuális forgalmi helyzetről a rendőrség honlapján (police.hu), és a hőség miatt készüljenek kellő mennyiségű folyadékkal.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

