Hírek
2014. Május 25. 18:12, vasárnap |
Helyi
Forrás: Lajos László Viktor
Jó hangulat a 23. szavazókerületben, de kevés a szavazó
Vidáman, jó hangulatban, mosolygósan várják még hét óráig a szavazókat a makói 23. számú, a Kassai óvodában berendezett szavazókörében a bizottság tagjai.
Fennakadás nélkül, azonban nagyon alacsony részvételi aránnyal folyik továbbra is az Európa Parlamenti képviselők választása.
A legfrissebb adatok szerint 17 óráig a szavazásra jogosultak mindössze 24,05 százaléka voksolt. Csongrád megye az országos átlag alatt teljesít, nálunk mindössze 22,47 százalék szavazott, összesen 76 337-en járultak az urnákhoz.
Makón sincsenek problémák, a jó hangulat pedig elengedhetetlen, a 23-as számú választókörben is mindenki örömmel teljesíti feladatát.
A bizottság tagjai kérdésünkre elmondták: minden alkalommal jól érzik magukat, remek kis csapat jött össze a korábbi évek, a korábbi választások során.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.










