2024. május 8, szerda - Mihály

Hírek

2014. Október 06. 11:03, hétfő | Helyi sport

Makó KC: A szív diadala hozta meg a győzelmet

A Makói KC férfi kézilabda csapata megszerezte harmadik győzelmét az NB.II-es csoportban. A harcos, kemény, sportszerű mérkőzésen a makói csapat győzelmét a lelkesedés és a szív diadala hozta meg.
Jegyzőkönyv:

CONTITECH Makói KC - Kiskunmajsai KE
néző: 100 fő Vezette: Kiss Zoltán, Serfőző Zsolt dr.
Végeredmény: 26 : 25
félidő : 14 : 15

CONTITECH Makói KC kezdőcsapata:
Patakfalvi Ádám kapus, Árokszállási Ádám 1 gól, Papp Dániel 5 gól, Sárosi Gergő 2 gól,
Vikor Tamás 1 gól, PAPP KRISZTIÁN 12 gól, Ormándi Márton
Csere: AVRAMOV LÁSZLÓ kapus, Kiss Márk 1 gól, Zöldy Péter 1 gól, Kander Bence,
Sóti Csaba, Veréb Gergő 1 gól, Vladan Matics 2 gól.

Gera Norbert edző: Nagyon akartuk ezt a győzelmet, ami egész mérkőzésen görcsössé tette a játékunkat. Végig kiélezett , de sportszerű mérkőzésen az utolsó öt percben tudtuk a mérkőzést magunk javára fordítani. Ebben az időszakban a csapat szinte extázisban játszott és védekezett.

CONTITECH Makói KC - Kiskunmajsai SE junior NB.II.-es bajnoki mérkőzés
végeredmény: 25 : 36 félidő: 11 : 17.

A soron következő negyedik mérkőzés is Makón lesz, a Békéscsabai BDSK csapata ellen , 10.12.-én VASÁRNAP 17.00 órai kezdettel.