Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2017. December 03. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: hirado.hu - fotó: mediaklikk.hu

Már több mint hatmillió forint gyűlt össze a Jónak lenni jó kampányban

Már több mint hatmillió forint gyűlt össze a Jónak lenni jó kampányban

A telefonos adományvonalon és az interneten keresztül is nagyon sok felajánlás érkezik.

A legfrissebb adatok szerint a 1350-es adományvonalra már közel hatmillió forintnyi támogatás érkezett. Interneten keresztül, az adomanyozz.hu-n pedig 245 ezer forint.

Idén a Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkáját segíti a közmédia Jónak lenni Jó! című jótékonysági műsora. Az egész napos műsorfolyam december 17-én lesz, de addig is lehet segíteni. Az ismert emberek tárgyait ide kattintva lehet megvásárolni.

A felajánlásokat pedig a jonaklennijo@mtva.hu e-mail címre lehet elküldeni, és folyamatosan hívható az adományvonal is: aki tárcsázza a 1350-es adományvonalat, hívásonként 250 forinttal támogathatja a Magyar Máltai Szeretetszolgálatot.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz

A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.