Hírek
2022. Október 12. 06:00, szerda |
Kék hírek
Forrás: Police.hu
Megölte feleségét, majd magával is végzett
Az idős férj megölte feleségét, majd magával is végzett révfülöpi házuk teraszán.
Mint arról korábban beszámoltunk, 2022. október 11-én reggel bejelentés érkezett a rendőrségre, hogy egy idős házaspárt holtan találtak révfülöpi otthonuk teraszán.
Az ügyben a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság rendelt el nyomozást emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt. A helyszínen megállapított elsődleges adatok alapján kiderült, hogy a 74 éves hölgyet a 76 éves férje megfojtotta, majd önkezűleg magával is végzett.
Az eset részleteit a rendőrség szakértők bevonásával a megindított büntetőeljárásban vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)

