Hírek
2013. Április 22. 20:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég
Kedden a többórás napsütéses időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg.
Hétfőn előbb a Dunántúlon, éjszaka a Dél-Alföldön is megnövekszik a felhőzet, és főként az említett tájakon elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Kedden többórás napsütés mellett változóan felhős lesz az ég, egyre inkább északon és keleten várható még zápor, zivatar. Kezdetben a keleti, kedden a délnyugati szél helyenként megélénkül, zivatarok környezetében átmenetileg erős, néhol viharos széllökések is lehetnek.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7, 12 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 20, 24 fok között várható.
Kedden a többórás napsütés időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.

