Hírek
2022. Július 07. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Óriási gerendák öklelték fel a szembejövő autóst Solymáron
Óriási szerencséje volt annak a sofőrnek, akinek autójára deszkák és gerendák zúdultak Solymáron. A rakomány túl hosszú és túl súlyos is volt.
Könnyű sérüléssel megúszta a balesetet a vétlen sofőr kedden délelőtt, amikor a Solymáron a Kert utcában szabályosan közlekedve egy keresztutcából kanyarodó kisteherautós felboruló utánfutójának rakománya betemette. Kiszakadt a szélvédő, a gerendák betódultak az utastérbe – közölte a rendőrség.
A vontatmányon 3,5-4,5 méter hosszúságú faárut szállítottak, első ránézésre is túlpakolták. A mérlegelés alátámasztotta a sejtést, 140 kilogrammal nyomott többet a megengedettnél. A sofőrt 350 ezer forintos közigazgatási bírsággal sújtották.
A baleset körülményeit a Budaörsi Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

