Hírek
2018. Január 09. 19:20, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Újszülött-testrészt találtak Pásztón
Újszülött-testrészt találtak Pásztón, a rendőrség emberölés miatt nyomoz - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedden az MTI-vel.
Nágel Tamás elmondta: a főkapitányságra hétfő este érkezett bejelentés arról, hogy Pásztón egy újszülött testrészét találták meg. A rendőrség megkezdte a nyomozást, a halálesetet szakértők bevonásával, büntetőeljárás keretében vizsgálják - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz
A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

