2014. Május 08. 14:43, csütörtök | Helyi

A XX. Szegedi Borfesztiválra készülőknek Mucsi Zoltán egy videóüzenettel dob egy virtuális pacsit.

Összesen 223 gramm kábítószergyanús anyagmaradványt és fehér port foglaltak le a rendőrök két szegedi lakásban 2014. április 30-án.

2014. Április 16. 15:44, szerda | Helyi

Megérte kivárni a fesztiválrajongók, a város és a szervezők számára is legjobb megoldást!

Tovább menetel a Makó FC
2014. Április 14. 08:25, hétfő | Helyi sport

Egy ikszes meccsen az utolsó pillanatokban tudott győzelmet szerezni a vasutasok otthonában a Makó.

Trónfosztásra készül a Pick Szeged a Magyar Kupában
2014. Április 12. 08:32, szombat | Sport

A hétvégén Pécsett rendezik a kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjét. Az utóbbi öt kiírásban győztes Veszprémnél elvárás az újbóli címvédés, ám a Pick Szeged eltökélt célja a trónfosztás. A két gigász csak a döntőben talál

Több mint egy órát kell várniuk az átjelentkezéssel szavazóknak Szegeden
2014. Április 06. 17:43, vasárnap | Helyi

Több mint egy órát kellett várakozniuk vasárnap kora délután azoknak a választóknak, akik átjelentkezéssel szavaznak Szegeden - tapasztalta az MTI tudósítója.

Ébredezik téli álmából a kajak-kenu világkupára készülő Maty-ér
2014. Március 31. 18:39, hétfő | Helyi

Ébredezik téli álmából a Maty-ér! A világ egyik legjobb kajak-kenus pályáján lassan beindul az élet, s kezdődnek a május végi világkupa, s a nyári U23-as vb előkészületei is.

Mókás állat született a Vadasparkban
2014. Március 31. 18:35, hétfő | Helyi

Az elefántcickányok se nem cickányok, se nem elefántok. Azonban, bár kinézetük alapján az ellenkezőjére tippelnénk, az utóbbiakhoz állnak közelebb, vagyis az elefántok távoli rokonait tisztelhetjük benne. Februárban a Vadaspark elefántc

2012. Május 18. 07:19, péntek | Sport

Kick-box Világkupát rendeznek Szegeden

Hetedszer nyerte el a kick-box Világkupa (Vk) rendezési jogát Szeged; a hétvégi megmérettetésre három kontinens – Európa, Afrika, Ázsia – várhatóan 25 országának 800 versenyzője érkezik.

2012. Május 16. 07:03, szerda | Belföld

Új tömbbel bővül a szegedi egyetem klinikai központja

Németh Lászlóné nemzeti fejlesztési miniszter helyezte el a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) új klinikai tömbjének alapkövét 2012. május 15-én.

2012. Május 12. 14:11, szombat | Belföld

Jelentős kutatás Szegeden

Gombafajok DNS-alapú azonosításán dolgoztak a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) kutatói egy nemzetközi összefogással megvalósuló kutatási program részeként.

2012. Február 27. 07:15, hétfő | Sport

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.